חידוש דומיין

שם דומיין הינו חלק חשוב מהעסק ומשמש לזהות הפעילות העסקית באינטרנט. הדומיין מוקצה לעסק למספר שנים בהתאם לתשלום ונדרש לחדשו ע"י תשלום בדיוק כמו שחברה נדרשת לשלם אגרה  כל שנה לרשם החברות.

אי חידוש הדומיין יכול לגרום לנזק בלתי הפיך. מכיוון שמערכות האינטרנט הן אוטומטיות, אי חידוש "ישחרר" את הדומיין לקהל הרחב וקניתו ע"י גורם אחר או אפילו מתחרה יגרום נזק רב לעסק.

לכן, אנו ממליצים תמיד לדאוג לחידוש למספר שנים קדימה ולא לחכות לרגע האחרון. יתכן שאיך שמגיעה תקופת החידוש נהיה עסוקים בדברים חשובים אחרים, הדומיין ישתחרר ובמיוחד אם הוא דומיין עם מוניטין יחטף ע"י "ציידי דומיינים".

כבר ראינו מקרים, שבעלי דומיין שחיכו לרגע האחרון ואז שכחו לחדש את הדומיין שילמו עשרות אלפי שקלים על מנת להחזיר לעצמם את הדומיין שנרכש ע"י משהו אחר.

חידוש דומיין בדומיין.נט.יל נעשה בצורה פשוטה וקלה:

החל מ 90 יום לחידוש נשלח אימייל ובו לינק לחידוש. הלינק שולח לטופס מאובטח שבו יש להקיש את פרטי התשלום בלבד ובכך מסתיים החידוש. בכדי להבטיח שאימייל החידוש יגיע אליכם יש לדאוג לעדכון האימייל שלכם במערכת.

אפשרות נוספת מועדפת היא כניסה לממשק ניהול דומיינים, לחיצה על בקשת חידוש, והזנת פרטי תשלום. השיטה זאת ניתן לבצע את החידוש בכל רגע נתון.

ביצעתם רישום דומיין ברשם אחר ? העבירו את ניהול הדומיין לרשם מוסמך
וחדשו את הדומיין ב- דומיין נט, רשם מורשה של איגוד האינטרנט הישראלי

ב-$14.95 לשנה בלבד!

מאמרים אחרונים

קישורים
מפת האתר
קניית דומיין - חידוש דומיין